0312256 00 73
  • ÖĞRENCİ SİSTEMİ
  • BAYİ GİRİŞİ
  • ŞUBELERİMİZ
  • İLETİŞİM

Hizmetlerimiz

Prestige English, temel olarak 3 ana dalda eğitim vermektedir.

Genel İngilizce,

Akademik Sınavlara hazırlık(YDS,IELTS,TOEFL, PROF vb.)

Milli Eğitim kurslarıdır.

Akademik Sınav Gruplarına verdiğimiz önemle Türkiye’nin en önemli dil sınavı olarak kabul edilen YDS (KPDS/ÜDS) zümresini kurmakla işe başlayan Prestige English, her biri ya kitap yazarı ya da Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde öğretim görevlisi olarak çalışan uzman öğretmenleri bünyesinde toplamış ve bu sınavların duayeni olarak kabul gören Cesur Öztürk Hocamızı zümre başkanlığına getirmiştir.

YDS gruplarına yönelik Prestige English’in yazar kadrosunca hazırlanmış YDS Soru Bankaları ile öğrencileri desteklemekteyiz.

Tüm dünyada binlerce öğrencinin birçok sektörde iş bulabilmesi ve akademik kariyer yapabilmeleri için gerekli olan TOEFL IBT Sınavının Türkiye’deki ilk resmi uygulayıcılarından birisi olan Prestige English Dil Kursu, bu sınav için özel olarak yetiştirmiş olduğu ender öğretmenleri ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiştir ve Dünyada Toefl Sınavına Garanti veren 2 kurumdan birisi olma özelliği kazanmıştır.             

Prestige English Hazırlık Atlama – Proficiency Gruplarında da Türkiye’de şimdiye dek yapılmayanı yapmış ve %92 oranında başarı yakalamıştır. Üniversiteyi yeni kazanmış olan ya da hazırlık okuyup bir türlü başarılı olamayan öğrencilerine “EĞİTİM SİGORTASI”nı sunmuştur. 

Kurumumuz tüm bu sınav gruplarındaki tecrübe ve bilgisini harmanlayarak IDP IELTS Yetkili Acentası olmuştur.Ankara ve İstanbul olmak üzere IDP IELTS başvurularınız ve eğitimlerimiz tarafımızdan verilmektedir.

Yabancı dil eğitiminde “TAM GARANTİ” modelini benimseyip, uygulayan  Prestige English Dil Okulu bu güveni hiç şüphesiz bünyesinde barındırdığı uzman kadro, teknolojik sınıflar ve güvenilir yayınlarına borçludur.

Bütün bu hizmetlerimizde ve başarılarımızda bizlerin yanında olan siz öğrencilerimize teşekkür ediyor ve beraber sayısız başarılara imza atmayı ümit ediyoruz.
 

NUMARANI BIRAK
SENİ ARAYALIM
Prestige English - Başarıya Ortak Ol!
Güncel Kurs Programları
4 Hafta
Toplam 110 Saat
Günler
Hafta İçi Hergün
Tarihler
11.08.2014 - 10.09.2014
Ders Saatleri
09:45 - 13:15
4 Hafta
Toplam 110 Saat
Günler
Hafta İçi Hergün
Tarihler
11.08.2014 - 10.09.2014
Ders Saatleri
09:45 - 13:15